آموزش تعمیرات موبایل ایذه از مبتدی تا پیشرفته‌ اموزشگاه الکترونیک کاوش 

 آموزش تعمیرات موبایل ایذه از مبتدی تا پیشرفته‌ اموزشگاه کاوش

استفاده از گوشی های همراه مدام در حال افزایش است و حتی افراد مختلف گاهی از چندین گوشی استفاده

می کنند و اکثر افراد ترجیح میدهند بجای تعویض گوشی های خود آنها را تعمیر کنند از این رو اگر شما یک تعمیرکار حرفه ای باشید این شغل مزایای فراوانی برای شما در پی خواهد داشت و می توانید وارد بازاری پر درآمد شوید .

شما می توانید این تخصص ها را به راحتی از طریق اموزشگاه کاوش کسب کنید .سالانه افراد زیادی بدنبال فراگیری این دانش هستند. آموزش هایی که با شناخت اجزای موبایل آغاز می گردد و با ابزارهای مختلف بصورت عملی ادامه پیدا می کند.

علاقه مندان به یادگیری تعمیرات موبایل با آزمون و خطای فراوان زیرنظر متخصص تبدیل به متخصص این حرفه می گردند و می توانند درآمدی بین شش تا پونزده میلیون تومان در ماه کسب کنند .با شناختن ساختار موبایل ها و آشنایی با انواع تعمیرات موبایل می توانید به بازار بزرگ و پردرآمد تعمیر تخصصی موبایل راه پیدا کنید . این بازار با گسترده شدن گوشی های هوشمند هر لحظه رونق بیشتری پیدا می کند و اکثر مردم سعی می کنند با کوچکترین مشکل به تعمیرات گوشی های خود بپردازند تا متحمل خسارات بزرگتری نشوند . موبایل راهکار برای شما علاقه مندان دوره های آموزشی معتبر برگزار می کند تا قادر شوید با تمام ابزارهای تعمیر موبایل به راحتی کار کنید و کسب تجربه نمایید .

دوره جامع تعمیرات موبایل ایذه

بصورت تخصصی  با مدرک معتبر فنی حرفه ای

ادرس. ایذه خ سلمان فارسی روبه روی فراوردهای نفتی اموزشگاه الکترونیک کاوش

دوره آموزش تعمیرات موبایل|موبایل راهکار

این دوره دقیقاً برای این تهیه شده که شما از تمام توانمندی‌ها و مهارت‌های خود استفاده کنید و کلی درآمد کسب کنید… ?

بخشی از مباحث ارائه شده اموزشگاه کاوش در دوره آموزشی در 21 جلسه ، بصورت فشرده وخصوصی تعمیرات موبایل در ایذه

آموزش های کاربردی دوره آموزشی تعمیرات موبایل در ایذه اموزشگاه کاوش به صورت کارگاهی و با اموزش مستقیم یونس بویری برگزار می شود. این دوره شامل آموزش سخت افزار موبایل می باشد. خانم ها و آقایان گرامی می توانند در طی این آموزش ها، تعمیرات تخصصی موبایل را آموزش می بینند و می توانند وارد بازار کار شوند.

موبایل راهکار تلاش می کند با کیفیت بالای آموزش ها، بیشترین خدمات برای کارآموزان ارائه کند.

امید داریم که می توانیم رضایت شما همراهان گرامی را برآورده سازیم.

گوشی های موبایل در دو دسته ی تاچ هوشمند و دکمه ای قرار می گیرند که امروزه اکثر گوشی های تلفن همراه از نوع هوشمند لمسی می باشند .اگر شما به دانش تعمیرات گوشی لمسی تسلط پیدا کنید بسیار سریع قادر به عیب یابی گوشی ها هستید .

در بخش تعمیرات سخت افزار موبایل شما دانش مقدماتی الکترونیک را می آموزید. قطعات مختلف بردهای موبایل و اطلاعات تئوری از الکترونیک و سخت افزار را میشناسید و قادر به تحلیل آن هستید .آموزش تست و عیب یابی قطعات الکترونیک بخش دیگری از آشنایی با تعمیرات موبایل می باشد.این مبحث بسیار مهم است و اگر شما این دانش را در دوره آموزشی تعمیرات موبایل کسب کنید بسیار سریعتر قادر به عیب یابی گوشی موبایل هستید و همچنین در کنار آموزش تعمیرات گوشی لمسی، قادر به تعمیر انواع گوشی قدیمی نیز هستید . اما امروزه اکثر گوشی های تلفن همراه با سیستم عامل اندروید، آی او اس و ویندوز هستند . موبایل راهکار مفتخر است تا تعمیر انواع گوشی های سامسونگ، ، اچ تی سی، ، سونی، هوآوی و تبلت ها ( گوشی هایی در ابعاد بزرگ تر ) را با ساده ترین نوع آموزش به شما علاقه مندان بیاموزد .تعمیر گوشی های روز دنیا را نیز به راحتی عیب یابی کنید و با اطلاعات  در مورد ساختار گوشی ها اشنا شوید

بخش دیگری از آموزش ها در دوره آموزشی تعمیرات موبایل در خصوص تعویض LCD، هارد، سوکت شارژ، …

 

❓در دوره آموزشی تعمیرات موبایل چه مطالبی ارائه می‌شود

 

check_mark-2 آموزش قطعه شناسی و نحوه ی کار کرد قطعات و تست آنها

check_mark-2 کار بار اهمتر، دیجیتال و عقربه ای

check_mark-2 کار با دستگاه هوا گرم

check_mark-2 کار با منبع تغذیه

check_mark-2 عیب یابی

check_mark-2 نقشه خوانی

check_mark-2 تست گوشی

check_mark-2 مدار کشی (سیم کشی) قطعی مدار

check_mark-2 آموزش تعویض ای سی و کانکتورهای حساس به حرارت بصورت کار گاهی
و ده‌ها روش کلیدی تعمیراتی

check_mark-2 نحوه قیمت گذاری

check_mark-2 نحوه ی تحویل گرفتن گوشی

check_mark-2 نحوه ی برخورد با مشتری

اموزش تعمیرات موبایل بصورت حرفه ای در اموزشگاه کاوش

بصورت تئوری و کارگاهی

با کمترین هزینه ومدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای

همانطور که مطلع هستید موبایل ها از بخش های مختلف سخت افزاری تشکیل شده اند که تمام قسمت های آنها قابل تعمیرات و تعویض می باشند، از جمله تعویض تاچ و ال سی دی گوشی های موبایل . سوکت ها ممکن است بدلیل استفاده ی زیاد و نامناسب افراد آسیب ببینند و همینطور تاچ ال سی دی ها نیز گاها بدلیل ضربه سخت می شکنند . موبایل راهکار برای تمام مشکلات تلفن های همراه برای شما عزیزان راهکار ارائه می دهد تا ضمن کاهش هزینه های شما، توانایی تعمیر گوشی را بیاموزید .
این آموزش های تخصصی و کاربردی با معرفی می باشند .

بخش دیگری از آموزش های اموزشگاه کاوش، نحوه ی صحیح مدار کشی معیوب مسیر های مختلف انواع برد  گوشی های مختلف می باشد. زمانیکه مشکلات برخی گوشی های تلفن همراه  قطعی مسیر اطلاعات می باشد می توانید به راهتی این مشکل را بر طرف نمایید ما این دانش را بطور کامل به شما می اموزیم . موبایل راهکار سعی دارد تا مباحث پراهمیت دیگر را در  دوره آموزش تعمیرات موبایل در ایذه ارائه کند که شامل شابلون زدن، پایه سازی تعویض تخصصی بر روی برد موبایل ها می باشد.

دوره آموزش تعمیرات موبایل|موبایل راهکار

ما در این اموزش فلش کردن دستی  گوشی های مختلف را به شما  ارائه خواهیم داد  که این مبحث یکی از الزامی ترین مباحث در تعمیرات موبایل می باشد .

پس از فراگیری دانش تعمیرات موبایل شما قادر هستید وارد بازار کار شوید و کسب درآمد کنید .همراهان گرامی موبایل راهکار، ما امید داریم که شما عزیزان از فرصت پیش آمده استفاده نمایید و دوره آموزش وکارگاهی تعمیرات موبایل گام بزرگی در جهت پیشرفت شما باشد .

اموزش جامع تعمیرات موبایل

بی نظیر خ سلمان فارسی اموزشگاه کاوش

با کمترین هزینه

باورتان نمی شود..❗️ با شرکت در دوره آموزشی خصوصی شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن یک شغل پر درآمد داشته باشید.

?فقط کافیست همین حالا این دوره را تهییه نمایید ?

 با کمترین هزینه ویک عمر ارامش برای درامد

 

اولاً اجازه بدهیم به جای هزینه بگوییم سرمایه گذاری چون اگر آموزش را هزینه بدانیم، حتی یک ریال هم برایش زیاد است. اما اگر شرایط کاری خود را به گونه‌ای می‌بینیم که مثلاً با تعمیر چند گوشی، آموزش، ارائه یک محصول یا …. چند هزار یا چندملیون تومان به دست می‌آوریم، مطمئناً این گزینه یک سرمایه گذاری کاملاً منطقی است! پرداختن…….   هزار تومان به ازای کسب یک مهارت همیشگی که می‌تواند هر لحظه مسیر زندگی شما را تغییر دهد.

اگر این محصول را تهیه نکنم چه اتفاقی میافتد؟

باورکنید هیچ چیز تغییر نمیکند همه چیز مانند قبل هست

تنها شما از یک راه درآمد زا دور مانده اید

بهانه هایی که مانع رشد کسب و کارمان می‌شود

الان سرم شلوغ هست و کارهای مهمتر دارم

فکر نمی‌کنم اثری داشته باشه

خیلی گرون هست!

ببینم کسی شرکت کرده

یکم سرم خلوت تر شد بررسی میکنم

خب بهانه زیاد هست ولی حرفه می اموزی که تا اخر عمر تو را از نظر مالی تامین خواهد کرد

اموزشگاه کاوش، اموزش تعمیرات موبایل در ایذه ،با ارئه مدرک بین المللی از سازمان فنی حرفه ای کشور

ایذه خ سلمان فارسی  ۰۹۱۹۷۴۴۹۳۴۳

نظرات برخی از افراد که برای رشد کسب و کار خود در تلاشند

5 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید