به نام خدا

با درود فراوان خدمت شما

سایت آموزشگاه الکترونیک کاوش با این خط مش کار خود را شروع کرده است که بتواند با توجه به تجربه ای که درمورد الکترونیک و تعمیرات موبایل دارد با شما همراه واطلاعات خود  را در اختیار همکاران وکسانی که علاقمند به این رشته هستند قرار دهد.

ما دنبال سود بردن شما هستیم به این صورت که در وقت و امتحان کردن قطعات صرفه جویی شود  وبه راحتی و با کمترین هزینه و حداقل وقت در تعمیرات بتوانیم راه کارهای تعمیراتی را در اختیار شما قرا دهیم .

تعویض ایسی. سیم کشی مدارهای اب خورده. ترمیم مدارهای قطع شده.  روش پیدا کردن مدار نور. مدار صدا .  اموزش تعمیر موبایل. اموزش کار با اهمتر . تنظیم درجه  هوا گرم . نقشه خوانی. تشریح قطعات در برد موبایل .تشریح  بلوک یا  قسمت های مختلف موبایل. امپر کشی از جمله کارهایی هستند که وظیفه خود می دانم که در اختیار علاقه مندان در این حیطه کاری قرار دهیم و امیدوارم با  اموزش هایی که در سایت قرار می گیرند بهره ببرید واین را قول می دهم  با سایت اموزشگاه حرفه ای بودن را ساده می اموزید.

ما همواره با اموزش پیشرف می کنیم وهزینه برای آموزش سرمایه گذاری روی خودمان است که به ما باز خواهد گشت وقتی در کار خود اگاه و مسلط باشیم با آرامش زندگی خواهیم کرد.

          مدیر و موسس:  یونس بویری ده شیخ

 با گذراندن اموزش فنی تخصصی درامد خود را بالا ببریم .      

ایمیل:

yones.boveyri@yahoo.co.uk

شماره تماس:

  • 09197449343